FEBUARY OFFER
V35e Vacuum Επιτραπέζιο Led GHIZZONI
0,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,00€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: V35e
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 3218588 / 210 5712485
V35e vacuum led εξωτερικής αναρρόφησης επιτραπέζιο
Μικρό επαγγελματικό, ευέλικτο και εύκολο στη χρήση. Συσκευασία με σακούλα vacuum γκοφρέ. Χρήση σακούλας απλή ή μαγειρέματος για Sous-vide.
| Vacuum | |
| Λειτουργία Vacuum | Εξωτερικής αναρρόφησης |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζιο |
| Μήκος κόλλησης | 350mm |
| Πάχος κόλλησης | 5mm |
| Τροφοδοσία vacuum | 220V/50-60Hz |
| Ισχύς vacuum | 0,07Kw |
| Αντλία | 10Lt/min |
| Διαστάσεις vacuum | 350x260x130mm/ Καθαρό βάρος 7Kg |
| Μοντέλα ίδιας σειράς vacuum | V40e, V45e |