FEBUARY OFFER
Ζαμπονομηχανή SS 250C με Ιμάντα
0,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,00€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: SS 250C
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 3218588 / 210 5712485
Ζαμπονομηχανή SS 250C με ιμάντα
Κατασκευασμένη από κράμα αλουμίνιο. Μπουτόν on/off με ρελέ ασφαλείας. Ρυθμιστής πάχους φέτας 0.13mm. Ιδανική για Mini Market, καταστήματα αλλαντικών και εστιατόρια.
| Ζαμπονομηχανές | |
| Λειτουργία | Με ιμάντα |
| Διαστάσεις πλατώ | 210x200mm |
| Ισχύς ζαμπονομηχανής hp | 0.35HP |
| Πάχος κοπής | 0-13mm |
| Τροφοδοσία ζαμπονομηχανής | 220V-240V/50Hz/60Hz |
| Διαστάσεις μηχανής | 560x435x400mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς | SS-250C/ SS-300E |
| Μηχάνημα | |
| Λάμα | 250mm |