FEBUARY OFFER
DZ-600E/20 Vacuum Επιδαπέδιο
0,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,00€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: DZ-600E/20
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 3218588 / 210 5712485
DZ-600E/20 vacuum εσωτερικής αναρρόφησης επιδαπέδιο
Τροχήλατο/ Επιδαπέδιο vacuum, ανοξείδωτη κατασκευή, γρήγορο και εύκολο στη χρήση. Με ηλεκτρονική ένδειξη λειτουργιών και διάφανο καπάκι για τον έλεγχο της συσκευασίας. Το μηχάνημα έχει τη δυνατότητα εκτύπωσης της ημερομηνίας λήξης πάνω στη σακούλα. Για συσκευασία κρέατος, ελιών, αλλαντικών, τυριών κλπ.
| Vacuum | |
| Λειτουργία Vacuum | Εσωτερικής αναρρόφησης |
| Τοποθέτηση | Επιδαπέδιο |
| Μήκος κόλλησης | 590mm |
| Πλάτος σφράγισης | 10mm |
| Σφράγιση θερμότητας | 1.1Kw |
| Βάθος Θαλάμου με καπάκι | 200mm |
| Τροφοδοσία vacuum | 380V/50Hz |
| Ισχύς vacuum | 1.5kw |
| Αντλία | 40m³/h |
| Διαστάσεις vacuum | Καθαρό βάρος 151kg |
| Μοντέλα ίδιας σειράς vacuum | DZ-600/2Ε, DZ-600/2Ε/20, DZ-600/2Ε/20 αέριο |