FEBUARY OFFER
DZ-400G Vacuum Επιτραπέζιο
0,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,00€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: DZ-400G
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 3218588 / 210 5712485
DZ-400G vacuum εσωτερικής αναρρόφησης επιτραπέζιο
Κατασκευή από ανοξείδωτο ατσάλι για εξαιρετική αντοχή και ανθεκτικότητα. Οθόνη LED. Σφραγίζει γρήγορα σακούλες σε λιγότερο από 6sec και στεγανοποιεί σε 20-40sec. Ιδανικό για συσκευασία αλλαντικών/τυριών/κρεάτων.
| Vacuum | |
| Λειτουργία Vacuum | Εσωτερικής αναρρόφησης |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζιο |
| Μήκος κόλλησης | 400mm |
| Τροφοδοσία vacuum | 220V/50Hz |
| Ισχύς vacuum | 0.75kw |
| Αντλία | 20m³/h |
| Διαστάσεις vacuum | 555x475x5485mm/ Καθαρό βάρος 60 κιλά |
| Μοντέλα ίδιας σειράς vacuum | DZ-260T, DZ-300T, DZ-400T, DZ-400G |