FEBUARY OFFER
HLP-15 Πατατοκαθαριστής
0,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,00€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: HLP-15
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 3218588 / 210 5712485
Πατατοκαθαριστής ηλεκτρικός HLP-15 με κίνηση με ιμάντα. Vegan Product
Κατασκευασμένος από ανοξείδωτο ατσάλι με μικροδιακόπτη ασφαλείας που απαγορεύει τη λειτουργία του μηχανήματος όταν ανοίξει το καπάκι ή την πόρτα. Το καπάκι επιτρέπει στο χειριστή να παρακολουθεί τη διαδικασία καθαρισμού των πατατών. Διαθέτει ρυθμιζόμενα μεταλλικά πόδια που βιδώνουν στο έδαφος για μεγάλη σταθερότητα και αντοχή. Εφοδιασμένος με παροχή και αποχέτευση νερού καθώς και με ενισχυμένο αερόψυκτο κινητήρα δύο ταχυτήτων. Αυτόματο άδειασμα κάδου. Δίσκος καθαρισμού πατάτας. Ιδανική λύση για εστιατόρια, μονάδες μαζικής παραγωγής τροφίμων, ξενοδοχεία, κατασκηνώσεις, campus, κρουαζιερόπλοια, πολυχώρους κ.α.
DYNAMIC
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 1.Hp |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα Μηχανήματος | 15kg |
| Στροφές Μηχανήματος | 320rpm |
| Παραγωγή Μηχανήματος | 165kg/h |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 700x500x1220mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 58.4Kg |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά Μηχανήματος | Ηλεκτρική ισχύς: 0,75 kW, Timer 0-5mm |