FEBUARY OFFER
DZ-260/PD Vacuum Επιτραπέζιο KUNBA
0,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,00€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: DZ-260/PD
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 3218588 / 210 5712485
DZ-260/PD vacuum εσωτερικής αναρρόφησης επιτραπέζιο
Ανοξείδωτη κατασκευή που προστατεύει το ηλεκτρονικό μέρος από σκουριά. Για κάθε τύπο προϊόντος (στερεό-υγρό), πάχος αντίστασης 4mm, εύκολο καθάρισμα. Διάφανο καπάκι για τον έλεγχο της εργασίας. Το μηχάνημα έχει τη δυνατότητα εκτύπωσης της ημερομηνίας λήξης πάνω στη σακούλα. Για συσκευασία κρέατος, αλλαντικών, τυριών.
| Vacuum | |
| Λειτουργία Vacuum | Εσωτερικής αναρρόφησης |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζιο |
| Μήκος κόλλησης | 260mm |
| Πάχος κόλλησης | 5mm |
| Θάλαμος | Βάθος θαλάμου με καπάκι 105mm |
| Τροφοδοσία vacuum | 220V/50Hz, 110v/60hz |
| Ισχύς vacuum | 0,37Kw |
| Αντλία | 14.4m³/h |
| Διαστάσεις vacuum | 502x330x380mm/ Καθαρό βάρος 37.2Kg |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά vacuum | Ισχύς θερμοσφράγισης κινητήρα 0,18kW. Ισχύς θερμότητας σφράγισης 0,15kw. Κύκλος μηχανής 25-60 δευτ. |
| Μοντέλα ίδιας σειράς vacuum | DZ-260/PD, DZ-300/PD,DZ-400/ZT20, DZ-450/ZT, DZ-500/ΖΤ |