FEBUARY OFFER
DZ-300/PD Vacuum Επιτραπέζιο KUNBA
0,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,00€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: DZ-300/PD
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 3218588 / 210 5712485
DZ-300/PD vacuum εσωτερικής αναρρόφησης επιτραπέζιο
Ανοξείδωτη κατασκευή που προστατεύει το ηλεκτρονικό μέρος από σκουριά. Για κάθε τύπο προϊόντος (στερεό-υγρό), πάχος αντίστασης 4-5mm, εύκολο καθάρισμα. Διάφανο καπάκι για τον έλεγχο της εργασίας. Το μηχάνημα έχει τη δυνατότητα εκτύπωσης της ημερομηνίας λήξης πάνω στη σακούλα. Για συσκευασία κρέατος, αλλαντικών, τυριών.
| Vacuum | |
| Λειτουργία Vacuum | Εσωτερικής αναρρόφησης |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζιο |
| Μήκος κόλλησης | 300mm |
| Πάχος κόλλησης | 5mm |
| Θάλαμος | 110mm Βάθος θαλάμου με καπάκι |
| Τροφοδοσία vacuum | 220V/50Hz, 110V/60HZ |
| Ισχύς vacuum | 0,37Kw |
| Αντλία | 14.4m³/h |
| Διαστάσεις vacuum | 525x400x380mm/ Καθαρό βάρος 40Kg |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά vacuum | Απόλυτο κενό 0,05hpa. Ισχύς σφράγισης κινητήρα 0,18kw. Ισχύς σφράγισης θερμότητας 0,15kw. Κύκλος μηχανής 35-70 δευτ. |
| Μοντέλα ίδιας σειράς vacuum | DZ-260/PD, DZ-300/PD,DZ-400/ZT20, DZ-450/ZT, DZ-500/ΖΤ |