FEBUARY OFFER
DZ-600/2E/20 Vacuum Eπιδαπέδιο Bαθύ KUNBA
0,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,00€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: DZ-600/2E/20
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 3218588 / 210 5712485
DZ-600/2E/20 vacuum εσωτερικής αναρρόφησης επιδαπέδιο βαθύ
Τροχήλατο/Επιδαπέδιο vacuum, ανοξείδωτη κατασκευή, γρήγορο και εύκολο στη χρήση. Με ηλεκτρονική ένδειξη λειτουργιών και διάφανο καπάκι για τον έλεγχο της συσκευασίας. Το μηχάνημα έχει τη δυνατότητα εκτύπωσης της ημερομηνίας λήξης πάνω στη σακούλα. Για συσκευασία κρέατος, ελιών, αλλαντικών, τυριών κλπ.
| Vacuum | |
| Λειτουργία Vacuum | Εσωτερικής αναρρόφησης |
| Τοποθέτηση | Επιδαπέδιο |
| Μήκος κόλλησης | 590mm |
| Πλάτος σφράγισης | 10mm |
| Σφράγιση θερμότητας | 1.1Kw |
| Θάλαμος | 200mm |
| Τροφοδοσία vacuum | 380V/50Hz |
| Ισχύς vacuum | 1.5kw |
| Αντλία | 40m³/h |
| Διαστάσεις vacuum | Καθαρό βάρος 151kg |
| Μοντέλα ίδιας σειράς vacuum | DZ-600/2Ε, DZ-600/2Ε/20, DZ-600/2Ε/20 αέριο |