FEBUARY OFFER
HLS 1650 Πριονοκορδέλα Επιτραπέζια
0,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,00€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: HLS 1650
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 3218588 / 210 5712485
Πριονοκορδέλα HLS 1650 επιτραπέζια
Κόβει κατεψυγμένο κρέας ή ψάρι με αλλαγή της λεπίδας. Κινητήρας υψηλής απόδοσης για συνεχή λειτουργία. Αυξάνει την παραγωγή και την υγιεινή σε όλες τις επαγγελματικές κουζίνες. Εύκολος καθαρισμός και συντήρηση, απλή εσωτερική κατασκευή. Προστατευτικό χεριού. Κατασκευή από ανοξείδωτο ατσάλι 304 AISI. Διαθέτει ρυθμιστή κοπής και ρελέ ασφαλείας. Ιδανικό μηχάνημα για κρεοπωλεία, ιχθυοπωλεία, εστιατόρια , βιομηχανίες κρέατος & ψαριού.
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 750W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 220V/50Hz |
| Στροφές Μηχανήματος | 1440rpm |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 455x465x870mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 37Kg |
| Λάμα | 1650mm |
| Πλάτος κοπής | 360mm |
| Ύψος κοπής | 220mm |
| Διαστάσεις πάγκου | 437x465mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς Μηχανήματος | HLS-1650 επιτραπέζιο, HLS-2020 με βάση |